WZMOCNIENIE

 

Wzmocnienie ramy - stalowe pełne (zamknięte). Zaczepy anywyważeniowe przykręcone do stali. W przypadku skrzydła wzmocnienie w kształcie „ceownika”.

 

    OKUCIA

    USZCZELNIENIE

    KOLORYSTYKA

    IZOLACYJNOŚĆ AKUSTYCZNA

    RAMKA

    SZYBY

    PROFIL

X

 

 

-

 

 

 

 

 

 

System dostępny w 43 kolorach folii Renolit, na rdzeniu białym i brązowym.

 

 

Drzwi wyposażone w system podwójnego uszczelnienia: zewnętrzne, wewnętrzne z EPDM dostępne w kolorach: czarnym, szarym i grafitowym. W standardzie uszczelka wypełniająca dolny rowek okuciowy.

 

Możliwość zastosowania okucia automatycznego wspomagającego domykanie uchyłu. Cztery zaczepy antywyważeniowe w standardzie.

 

 

W standardzie ramka stalowa ocynkowana. Opcjonalnie ramka Swisspacer Ultimate dostępna w różnych opcjach kolorystycznych.

 

W standardzie pakiet szybowy jednokomorowy o współczynniku przenikania ciepła Ug = 1,0 W/(m2K) wg PN-EN674 oraz Ug = 1,1 W/(m2K) wg PN-EN673. Możliwość zastosowania pakietu trzyszybowego o współczynniku Ug = 0,7 W/(m2K). Maksymalna grubość szklenia do 36 mm. Możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych.

 

Pięciokomorowe profile ramy i skrzydła wykonane wyłącznie z materiału pierwotnego w klasie A, o szerokości zabudowy 70 mm. Opcjonalnie listwa podparapetowa z uszczelką System jest dostępny w dwóch wersj

PDF

IGLO 5 PSK - Dane techniczne

_________________

CONCEPTART OKNA I DRZWI