System zarządzania i kontrolą dostępu

Inteligentne sterowanie stolarką

System zabezpieczenia domu TAHOMA

WIĘCEJ

SmartWindow by DRUTEX

___________________________

 

INTELIGENTNY DOM

Sprawdź inne inteligentne rozwiązania dla Twojego domu

___________________________________

 

 

 

JAK TO DZIAŁA?

______________

 

Tahoma oferuje prosty i przyjazny dla użytkownika interfejs do zarządzania, pozwalający na sterowanie całym wyposażeniem przy użyciu komputera, tabletu lub smartfona. Wystarczy podłączyć router TaHoma do domowego routera Wi-Fi przy użyciu dołączonego do zestawu przewodu oraz włączyć zasilanie, a router sam dokona niezbędnych ustawień konfiguracyjnych. Z poziomu przeglądarki internetowej na dowolnym komputerze oraz aplikacji na urządzeniach mobilnych (IOS, Android) możliwe jest zdalne sterowanie automatyką domową.

 

Praca z komputerem PC jest bardzo wygodna. System Tahoma pozwala na sterowanie ponad 100 różnych produktów w technologii io. Wydajemy polecenie wykonania jakiejś operacji, ale jednocześnie możemy sprawdzić, czy zostało ono do końca wykonane . Przykładowo brama od garażu nie jest zamknięta, bo przy zamykaniu napotkała przeszkodę i ponownie automatycznie się otworzyła. Na komputerze można stworzyć do 40 scenariuszy sterowania i uruchamiać je ręcznie, automatycznie o określonej godzinie lub w zależności od sygnałów z czujników.

 

Zapewniona jest kompatybilność ze wszystkimi urządzeniami pracującymi w technologii io, a dodatkowo istnieje również możliwość sterowania wieloma modelami urządzeń wykonanych, w ciągle obecnej na rynku, technologii RTS, nie pozwalającej jednak na sprawdzenie wykonania polecenia

 

 

ZABEZPIECZ SWÓJ DOM - TAHOMA

______________

 

Inteligentne rozwiązania, które pomagają sterować pracą grzejników, termostatu czy rolet, mogą obniżyć rachunki za ogrzewanie nawet o 20–30 proc.* Dodatkowe oszczędności może przynieść inteligentne zarządzanie oświetleniem. Ważnym w tym zakresie elementem są też rolety zewnętrzne. Już co piąty Polak korzysta z inteligentnego rozwiązania w swoim domu. Inteligentny dom sprawia, że nie musimy martwić się o komfort, funkcjonalność, energooszczędność domu czy nawet bezpieczeństwo domowników. Automatyka TaHoma Somfy pozwala na dostosowanie wszelkich urządzeń w domu do naszych potrzeb i jednocześnie zapewnia niezwykłą łatwość i przyjemność użytkowania. Okna, drzwi czy rolety, które dzięki nowoczesnemu systemowi Tahoma mogą się same otwierać lub zamykać w wybranych porach dnia, mogą się uchylać czy przesuwać w zintegrowanych grupach lub pojedynczo oferują nam pełną kontrolę i nadzór nad naszym domem, nawet wtedy kiedy nie ma nas w środku. Za pomocą telefonu uzyskujemy też stały nadzór i w razie potrzeby uzyskujemy dostęp do systemów zamontowanych w domu o każdej porze dnia i nocy.

 

*zgodnie z danymi firmy Somfy, 2016

 

INTELIGENTNY DOM WROCŁAW

Inteligentny dom

_____________________________

CONCEPTART OKNA I DRZWI