System dostępny w 43 kolorach folii Renolit, na rdzeniu białym i brązowym.

    WZMOCNIENIE

 

Wzmocnienie ramy - stalowe pełne (zamknięte). Zaczepy antywyważeniowe przykręcone do stali. W przypadku skrzydła wzmocnienie w kształcie „ceownika”.

    OKUCIA

    USZCZELNIENIE

    IZOLACYJNOŚĆ AKUSTYCZNA

    RAMKA

    SZYBY

    PROFIL

X

 

 

Rw = 35-46 dB (w zależności od zastosowanych pakietów szybowych)

 

 

 

 

 

 

Drzwi wyposażone w system potrójnego uszczelnienia: zewnętrzne, wewnętrzne z EPDM i centralne ze spienionego EPDM. Uszczelki zewnętrzne i wewnętrzne dostępne w kolorach: czarnym i szarym. W standardzie uszczelka wypełniająca dolny rowek okuciowy.

 

 

Okucia MACO MULTI MATIC KS. Możliwość zastosowania okucia automatycznego wspomagającego domykanie uchyłu. Cztery zaczepy antywyważeniowe.

 

 

W standardzie ramka stalowa ocynkowana. Opcjonalnie ramka Swisspacer Ultimate dostępna w różnych opcjach kolorystycznych.

 

W standardzie pakiet szybowy 4/18/4/18/4 o współczynniku przenikania ciepła Ug = 0,5 W/(m2K). Możliwość zastosowania pakietu czteroszybowego wypełnionego kryptonem o Ug = 0,3 W/(m2K). Maksymalna grubość szklenia do 48 mm. Możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych,

 

7-komorowe profile ramy i skrzydła wykonane wyłącznie z materiału pierwotnego w klasie A, o szerokości zabudowy 82 mm.

 

PDF

IGLO ENERGY PSK - Dane techniczne

_________________

CONCEPTART OKNA I DRZWI