Drzwi PVC PL

    OKUCIA

    USZCZELNIENIE

    KOLORYSTYKA

    IZOLACYJNOŚĆ AKUSTYCZNA

    IZOLACYJNOŚĆ TERMICZNA

    RAMKA

    SZYBY

    PROFIL

X

 

 

Uw = 0,9 W/(m2K)*

 

* Dla drzwi o wielkości 1000x2100mm, CSI w Czechy

 

 

 

 

 

 

Rw = 35-46 dB w zależności od zastosowanych wypełnień drzwiowych.

 

 

System dostępny w 43 kolorach folii Renolit, na rdzeniu białym i brązowym.

 

 

Drzwi wyposażone w system potrójnego uszczelnienia: zewnętrzne, wewnętrzne z EPDM i centralne ze spienionego EPDM. Uszczelki zewnętrzne i wewnętrzne dostępne są w kolorach: czarnym, szarym i grafitowym.

 

 

Zasuwnica automatyczna trzypunktowa MACO, 3 zawiasy z ciągnionego aluminium, wyróżniające się wysoką wytrzymałością. Możliwość zastosowania klamek, gałkoklamek i pochwytów.

 

 

W standardzie ramka stalowa ocynkowana, opcjonalnie ramka Swisspacer Ultimate dostępna w różnych opcjach kolorystycznych. Również w standardzie próg aluminiowy z przegrodą termiczną ograniczającą straty ciepła.

 

 

Maksymalna grubość szklenia 48 mm. W standardzie pakiet szybowy 4/18/4/18/4 o współczynniku przenikania ciepła Ug = 0,5 W/(m2K). Możliwość zastosowania pakietu czteroszybowego wypełnionego kryptonem o Ug = 0,3 W/(m2K). Możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych, w ofercie szeroki asortyment wypełnień drzwiowych.

 

 

7-komorowe profile ramy i 5-komorowe profile skrzydła wykonane wyłącznie z materiału pierwotnego, w klasie A, o głębokości zabudowy 82 mm.

 

PDF

IGLO ENERGY - Dane techniczne

_________________

CONCEPTART OKNA I DRZWI