IGLO 5

____________

IGLO ENERGY

____________

 

Uw = 0,9 W/(m2K)* 

 

* Dla drzwi o wielkości 1000x2100mm, CSI w Czechy

 

 

 

 

 

 

Rw = 35-46 dB w zależności od zastosowanych wypełnień drzwiowych.

 

System dostępny w 43 kolorach folii Renolit, na rdzeniu białym i brązowym.

 

 

Drzwi wyposażone w system potrójnego uszczelnienia: zewnętrzne, wewnętrzne z EPDM i centralne ze spienionego EPDM. Uszczelki zewnętrzne i wewnętrzne dostępne są w kolorach: czarnym, szarym i grafitowym.

 

 

Zasuwnica automatyczna trzypunktowa MACO, 3 zawiasy z ciągnionego aluminium, wyróżniające się wysoką wytrzymałością. Możliwość zastosowania klamek, gałkoklamek i pochwytów.

 

 

W standardzie ramka stalowa ocynkowana, opcjonalnie ramka Swisspacer Ultimate dostępna w różnych opcjach kolorystycznych. Również w standardzie próg aluminiowy z przegrodą termiczną ograniczającą straty ciepła.

 

 

 Maksymalna grubość szklenia 48 mm. W standardzie pakiet szybowy 4/18/4/18/4 o współczynniku przenikania ciepła Ug = 0,5 W/(m2K). Możliwość zastosowania pakietu czteroszybowego wypełnionego kryptonem o Ug = 0,3 W/(m2K). Możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych, w ofercie szeroki asortyment wypełnień drzwiowych.

 

 

7-komorowe profile ramy i 5-komorowe profile skrzydła wykonane wyłącznie z materiału pierwotnego, w klasie A, o głębokości zabudowy 82 mm.

    OKUCIA

    KOLORYSTYKA

    IZOLACYJNOŚĆ AKUSTYCZNA

    IZOLACYJNOŚĆ TERMICZNA

    RAMKA

    SZYBY

    PROFIL

X

 

 

Uw = 1,1 W/(m2K) dla drzwi o wielkości 1000x2100 mm

 

 

 

 

 

 

 

Rw = 34-44 dB w zależności od zastosowanych pakietów szybowych.

 

 

System dostępny w 43 kolorach folii Renolit, na rdzeniu białym i brązowym.

 

 

Drzwi wyposażone w system podwójnego uszczelnienia z EPDM. Uszczelki zewnętrzne i wewnętrzne dostępne są w kolorach: czarnym, szarym i opcjonalnie grafitowym.

 

 

Zasuwnica automatyczna trzypunktowa MACO, 3 zawiasy. Możliwość zastosowania klamek, gałkoklamek, pochwytów.

 

 

W standardzie ramka stalowa ocynkowana. Opcjonalnie ramka Swisspacer Utlimate dostępna w różnych opcjach kolorystycznych.

 

 

W standardzie pakiet szybowy jednokomorowy o współczynniku przenikania ciepła Ug = 1,0 W/(m2K) wg PN-EN674 oraz Ug=1,1 W/(m2K) wg PN-EN673. Możliwość zastosowania pakietu trzyszybowego o współczynniku Ug = 0,7 W/(m2K) możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych. W ofercie szeroki asortyment wypełnień drzwiowych.

 

 

Profile ramy i skrzydła wykonane wyłącznie z materiału pierwotnego w klasie A o głębokości 70 mm. W standardzie próg aluminiowy z przegrodą termiczną ograniczającą straty ciepła.

 

Porównaj produkty: Drzwi  Drzwi PVC

_________________

CONCEPTART OKNA I DRZWI