CONCEPTART OKNA I DRZWI

Zobacz także

_____________________________

IGLO ENERGY – okna luksusowe z najwyższej półki

_____________________________

CONCEPTART OKNA I DRZWI

_______________________

 

_______________________

Taras doceniamy szczególnie latem, gdy stanowi on przedłużenie dziennej strefy i gdy zostanie odpowiednio połączony z wnętrzem.

Przeczytaj

Modne wyjście na taras idealne nie tylko latem!

© 2018 CONCEPTART    GDZIE KUPIĆ? - PORADY - KONTAKT - POLITYKA PRYWATNOŚCI - POLITYKA PLIKÓW COOKIE - RODO - MAPA SERWISU

<  poprzedni

Tanie grzanie zimą? Zmniejsz rachunki za ogrzewanie!

PORADY

______________________________________________

Urbanizacja popycha coraz więcej ludzi na całym świecie ze wsi do ciągle rosnących skupisk miejskich.

Przeczytaj

Urbanizacja

następny >

Okna w świątecznym wydaniu!

______________________________________________

Upały dają się we znaki. W tym roku lato nas rozpieszcza wysokimi, prawie afrykańskimi temperaturami.

Przeczytaj

10 podstawowych zasad na upalne dni

Moda dla Panów w przypadku ubrań, kosmetyków, samochodów, a nawet mebli już nikogo dziś nie zaskakuje. Naturalnym stało się, że poddajemy się panującym na rynku trendom w zakresie tego co modne, co się nosi, czym się jeździ, a nawet gdzie się jada. Współczesny modny mężczyzna potrafi o siebie zadbać, wyróżnić się z otoczenia, podkreślić swoje zalety, a przede wszystkim aranżować przestrzeń, w której przebywa.

Jeśli oglądamy interesujące nas mieszkanie lub dom, oceńmy okna pod względem technicznym. Warto sprawdzić czy działają bez zarzutu, a przede wszystkim czy nie ma problemów z ich otwieraniem i zamykaniem.

Indywidualizm i charakter domowników można wyrazić na wiele sposobów. Nie jest jednak tajemnicą, że dużą rolę odgrywa w tym zakresie zamontowana w mieszkaniu stolarka, jej wygląd, wyposażenie. Stąd, wciąż tak popularne są szprosy w oknach.

Klamka podkreśla indywidualizm…

Okna wyrażają naszą osobowość. Okno może być nie tylko białym prostokątem.

*dla okna o wymiarach 1230mm x 1480mm (szyba  Ug=0,3 W/(m2K) z  ramką Swisspacer, wzmocnienie z włókna szklanego). Zgodnie z badaniami instytutu CSI w Czechach.

Może wyrażać styl, upodobania. Może być towarem luksusowym. Warto więc pamiętać, że prawdziwy mężczyzna powinien i w tym zakresie wybierać w sposób rozsądny i przemyślany.

„Oferujemy klamki w różnej kolorystyce, którą możemy dopasować do naszych indywidualnych preferencji. Dla przykładu możemy wybrać pomiędzy bielą, brązem, srebrem czy złotem. A to tylko niektóre z możliwości. Dodatkowo możemy zdecydować się poza wersją klasyczną również na opcję z kluczykiem lub przyciskiem.” – podkreśla Adam Leik.

Klamka jest tym elementem okna, które pozwala na ocenę estetyki całego okna. Najczęściej znajduje się na środku ramy, co powoduje, że od razu przyciąga uwagę. Z tego względu istotne jest, żeby dobrać klamkę elegancką i dodającą całemu oknu uroku. DRUTEX w ofercie posiada wysokiej jakości klamki aluminiowe, które cechują się trwałością, zaś elegancki kształt i różnorodność kolorów stanowią o ich estetyce.

„W naszej ofercie znajdują się zarówno szprosy naklejane, wewnątrzszybowe jak również wiedeńskie w przypadku okien drewnianych. Jednocześnie trzeba zaznaczyć, że w przypadku szprosów, podobnie jak samych okien, istnieje możliwość zastosowania kolorystyki dwubarwnej - inny kolor jest widoczny od wewnątrz, a inny od zewnątrz pomieszczenia. Z pewnością okna w opcji ze szprosami przypadną do gustu wszystkim tym, którzy cenią tradycyjny styl i ponadczasową klasykę”- dodaje Adam Leik.

DRUTEX wprowadził na rynek nową generację okien wyposażoną w najnowocześniejsze szyby z powłokami niskoemisyjnymi, które oferują najwyższe standardy w zakresie efektywności energetycznej, dostępu światła dziennego oraz komfortu ich użytkowania o współczynniku przenikalności termicznej na poziomie nawet Ug=0,3 W/(m²K).

Niewielu zdaje sobie sprawę, że szeroko pojęta moda obecna jest również w przypadku okien i drzwi, które dziś już nie muszą być białymi, prostokątnymi formami, których rolą jest wypełnienie otworu w ścianie. W stolarce okiennej, podobnie jak w modzie, trendy zmieniają się często. Niemniej jednak niezależnie od produktu pragniemy stworzyć swój własny, niepowtarzalny styl. Dlatego tak popularnym jest  tworzenie indywidualnego charakteru naszych domów.

Dziś okna są dopasowane w 100% do gustów i preferencji Klientów. Możemy wybierać spośród form, kształtów, materiałów i kolorów, z których są wykonane. Możemy ponadto dobierać odpowiednio wzór szyb, a nawet kolor uszczelnienia.

Modne okno…

..to takie, które wyraża nasz charakter. IGLO Energy to kombinacja nowoczesności i elegancji. To gwarancja bezpieczeństwa i ciepła. Dostępne w 30 różnych kolorach, formach - od koła przez romb, trójkąt czy wielokąt - może budzić zachwyt. Dodatkowo doskonałe parametry w zakresie izolacyjności i bezpieczeństwa potwierdzają, że jest to okno na czasie. Wyprzedza oczekiwania rynku i Klientów. Wyznacza trendy.

Obecnie królują zaokrąglone, różnobarwne profile. Wybierając okna do domu coraz częściej decydujemy się na fantazyjne kształty i barwy okien i drzwi. Chętniej montujemy okna w kolorze różnych odcieni brązu, szarości czy zieleni, dobieramy szprosy i szyby pasujące charakterem do wnętrza pomieszczenia i aranżacji budynku – mówi Adam Leik, Dyrektor  ds. Marketingu DRUTEX S.A.

Dlatego DRUTEX wprowadził do swojej oferty innowacyjne okno IGLO Energy, które jest połączeniem ponadprzeciętnej estetyki, energooszczędności i funkcjonalności. Zaokrąglony, śnieżnobiały profil stanowi o wytrzymałości i jakości produktu, zaś pierwszy na świecie tego rodzaju system uszczelnienia wykonany ze spienionego EPDM zapewnia rewelacyjnie niską wartość współczynnika przenikalności termicznej Uw=0,6 W/(m2K)*, co jest wielkością lepszą o 100% od obowiązujących norm rynkowych. Tak niski parametr oznacza, że okno to może być z powodzeniem stosowane w budynkach pasywnych i energooszczędnych.